O nás

Systém provozu mé veterinární ordinace

Má veterinární praxe má 2 pracoviště:


Ordinace v Polné

V Polné ordinujeme střídavě s MVDr. Olgou Pospíšilovou v pondělí, středu a pátek od 15.00 do 17.00 hod. a provádíme zde veškeré vakcinace, prodáváme preparáty na odčervení, proti blechám a klíšťatům, ošetřujeme běžná onemocnění, máme zde ultrazvukový přístroj, odebíráme krve zvířat na hematologické a biochemické vyšetření (asi do 2h. po odběru jsou známy výsledky),

po předchozí domluvě zde provádíme odstranění zubního kamene psů a koček a dále ambulantně kastraci kocourů. Dále je zde možno provést i chirurgické ošetření ran při krátkodobém uspání a následném probuzení zvířete,

lze říci, že 90% ošetření zvířat, je možno uskutečnit během ordinační doby v Polné a do Újezda je nutno přijet na RTG vyšetření, v případě chirurgického zákroku nebo při nutnosti hospitalizace zvířete.


Ordinace v Újezdě

V Újezdě mám pravidelnou ordinační dobu v pondělí a čtvrtek od 18.00 do 19.00 hod. a mimo služby poskytované v ordinaci v Polné zde provádím vyšetření rentgenem, ihned provedu vyšetření krve, vyšetření moči, vyšetření mikroskopem a provádím zde kastrace koček, psů a fen a dále další chirurgické zákroky a zajišťuji zde krátkodobou (1 - 3 dny) trvající hospitalizaci.


Pohotovost, ošetření zvířat mimo ordinační dobu provádím výhradně v ordinaci v Újezdě po předchozím telefonickém objednání.